Reklamní

Virtuální hosting a komplexní technickou podporu pro váš internetový zdroj můžete získat za výhodných podmínek v případě zveřejnění informačních a reklamních nabídek od mustanhost.cz

Tato nabídka se vztahuje na vás, pokud váš web pravidelně navštěvuje velký počet návštěvníků a jeho hlavní zaměření je v oblasti informačních technologií, nemovitostí, automobilových témat nebo pokud vlastníte elektronický dialog, média nebo rozsáhlou obchodní platformu.

Možnosti spolupráce

Informační partnerství

V této možnosti není nic složitého: naši zaměstnanci píší zajímavé zpravodajské články, které následně zveřejníte nebo pošlete uživatelům jako součást klientského zpravodaje. Nejčastěji zprávy ovlivňují události, které se odehrávaly v České republice, hovoří o nových službách a také čtenáře informují o nových akcích a speciálních nabídkách.

Organizace akcí

Rádi komunikujeme s organizátory různých formátů. Hostování Mustanhost.cz bude hostit vaše webové stránky projektu v jeho zařízeních nebo organizovat internetové vysílání. Pokud událost ovlivní oblast informačních technologií, mohou se na ní naši zaměstnanci přímo podílet, vystupovat jako řečníci a účastníkům předávat malé ceny.

Propagační materiály

Jako reklamu můžete použít logo hostingu mustanhost.cz nebo zónu České domény, jakož i vložit textový řetězec s názvem našeho zdroje.

Výhody spolupráce s námi

Interakce s naším hostingem přináší následující výhody:

Vysoká rychlost stahování;
Nepřetržitá technická podpora;
Uživatelsky přívětivé rozhraní
Snadnost nákupu;
Rozumné ceny;
Máte nějaké zajímavé návrhy?
Let us know about them using the contact details below!

Email: info@mustanhost.com

info@mustanhost.com
8.00-20.00