Referral

Pokud vytváříte weby, specializujete se na jejich propagaci nebo prostě máte publikum, o kterém můžete mluvit o poskytování sdíleného hostingu, máte skvělou příležitost získat další zisk. Připojte se k našemu programu pro doporučení hostingu a získejte až 30% jakékoli služby placené vaším doporučením jakýmkoli pohodlným způsobem.

Komplexní přínos

Vyberte si užitečné funkce pro sebe a své publikum. Poskytujeme nejen cenově dostupný sdílený hosting, ale také bezpečný flexibilní cloud pro aktivně rozvíjející se projekty.

Výhody programu doporučení

Získejte stabilní procento služeb zakoupených doporučeními, aniž byste je při obnovení obnovovali.
Velikost převodu je až 30% nákladů na službu placenou doporučením, jakož i z jakékoli platby nebo prodloužení, které uskuteční.
Pro uživatele cloudové služby je velikost přenosu 10%, což je pro naše partnery velmi výhodné.
Průměrná velikost překladu

Objem poskytovaných služeb se liší pro uživatele sdíleného hostingu a cloudu. Průměrná kontrola pro první je 80 Kč, zatímco druhá utrácí 160 Kč. Díky tomu se můžete spolehnout na zisky za první rok od jednoho doporučení v rozmezí od 900 do 2300 Kč, což je nakonec velmi výhodná nabídka.

Další důvody, proč se stát naším partnerem

Jsme připraveni inzerovat váš zdroj prostřednictvím zvláštních oken, kde doporučujeme vývojářům i profesionálům v oblasti propagace webových stránek. Navíc se vše provádí zdarma.
Jsme připraveni poskytnout vám sdílený hosting zdarma, není to však možné kvůli byrokratickým problémům. Z tohoto důvodu poskytujeme našim partnerům maximální možnou slevu 30%.
Bereme v úvahu nejen registrované zákazníky, kteří klikli na váš odkaz na doporučení. Data přijatá od vašeho klienta jsou dostatečná, zbytek převezme servisní personál mustanhost.cz.

Je třeba vzít v úvahu, že do programu doporučení se mohou zapojit pouze právnické a fyzické osoby.

Jak se stát partnerem

  1. Zaregistrujte se na webu
  2. Po registraci obdržíte odkaz na doporučení
  3. Můžete jej zveřejnit na svém webu nebo dát svým zákazníkům
  4. Jakmile se někdo zaregistruje na váš odkaz a zaplatí za hostingové služby, bude vám účtováno procento objednávky

Začněte

info@mustanhost.com
8.00-20.00